Переміщенням товарів, транспортних засобів комерційного призначення через адміністративний кордон вільної економічної зони «Крим»

Інформуємо, що Законом України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 № 1636-VII запроважується вільна економічна зона «Крим», функціонування якої на період тимчасової окупації здійснюється з урахуванням особливостей, визначених розділом II «Перехідні положення» зазначеного Закону (далі – Закон №1636-VII).

 

Закон №1636-VII опублікований 26.09.2014 у виданні «Голос України» №184 (5934) та згідно з пунктом 1 Розділу III «Прикінцеві положення» цього Закону набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування – 27.09.2014 року.

У зв’язку з цим інформуємо про особливості здійснення митних формальностей, пов’язаних з переміщенням товарів, транспортних засобів комерційного призначення через адміністративний кордон вільної економічної зони «Крим» (далі – ВЕЗ «Крим»).

Як зазначив в.о. начальника Запорізької митниці Міндоходів Олексій Мужев, митниця станом на сьогоднішній день здійснює в повному обсязі митні формальності, пов'язані з переміщенням громадян, товарів, рухомого залізничного транспорту через адміністративний кордон вільної економічної зони "Крим" у зонах митного контролю на залізничній станції Мелітополь. Фахівцями митниці, та митного поста "Мелітополь" зокрема, проводиться широка роз’яснювальна робота щодо переміщення через адміністративний кордон вільної економічної зони "Крим" товарів суб’єктів господарської діяльності та щодо особливого порядку застосування норм регуляторного, податкового та митного законодавства України.

Зацікавлені особи можуть отримати інформацію в консультаційному центрі за телефонами:

Контактний телефон митного поста «Мелітополь» (619)267-579.

Додатковий телефон для довідок (061) 289-01-46.

Електронна адреса консультативного центру  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Більш детальна інформація знаходиться на суб-сайті ГУ ДФС у Запорізькій області за адресою zp.sfs.gov.ua.

Залізнична станція Мелітополь Придніпровської залізниці розташована в зоні діяльності митного поста «Мелітополь» Запорізької митниці Міндоходів. Відповідно, підрозділом митного оформлення Запорізької митниці Міндоходів, який здійснює митне оформлення товарів, зазначених в пункті 7, є митний пост «Мелітополь».

Митний пост розташований за адресою: вул. Зіндельса, буд. 2.  м. Мелітополь, 72316.

Источник:
​Пресс-служба Запорожской таможни

 

 

Вы здесь: Главная Новости Переміщенням товарів, транспортних засобів комерційного призначення через адміністративний кордон вільної економічної зони «Крим»